niedziela, 24 września
Shadow

Ogrzewanie podłogowe

Kategoria „Ogrzewanie podłogowe” poświęcona jest technologii, w której ciepło jest przekazywane z podłogi do pomieszczenia. W ramach tej kategorii będziemy omawiać różne rodzaje ogrzewania podłogowego, takie jak systemy wodne i elektryczne. Poruszamy tutaj tematy związane z montażem, konserwacją i użytkowaniem, a także wszelkie inne kwestie ekonomiczne związane z ogrzewaniem podłogowym, w tym m.in. zużycie energii, koszty instalacji i eksploatacji, a także kwestie zdrowotne oraz wady i zalety związane z takim sposobem ogrzewania.

Kategoria ogrzewanie podłogowe będzie idealnym miejscem dla tych, którzy chcą bardziej szczegółowo poznać ten system grzewczy, a zwłaszcza dla osób zainteresowanych zastosowaniem ogrzewania podłogowego w swoim domu lub miejscu pracy, gdyż jest to coraz bardziej popularny rodzaj ogrzewania zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach.

Jak odpowietrzyć podłogówkę?

Jak odpowietrzyć podłogówkę?

Nowe, Ogrzewanie podłogowe
Budynek można ogrzewać na wiele sposobów, m.in. za pomocą systemu ogrzewania podłogowego. Co, jednak jeśli po pewnym czasie instalacja będzie potrzebowała odpowietrzenia? Poniżej podpowiadamy, jak poprawnie odpowietrzyć podłogówkę. Fot. Źródło: Lukas, Pexels SPIS TREŚCI: Przyczyny zapowietrzania się podłogówki Dlaczego należy odpowietrzyć podłogówkę? Jak sprawdzić, czy podłogówka jest zapowietrzona? Jak odpowietrzyć ogrzewanie podłogowe krok po kroku? Jak odpowietrzyć podłogówkę — sposób I Jak odpowietrzyć podłogówkę — sposób II Przyczyny zapowietrzania się podłogówki Zapowietrzenie podłogówki nie świadczy o usterce lub wadliwości systemu. Jest to zdarzenie dość normalne, dlatego nie ma powodu do obaw. Jeśli jednak spotkała Cię taka sytuacja, warto ...