piątek, 27 stycznia
Shadow

Trendy

Najnowsze trendy i innowacje w branży techniki grzewczej.

Pompy obiegowe do centralnego ogrzewania

Pompy obiegowe do centralnego ogrzewania

Technologie grzewcze, Trendy
Pompy obiegowe wspomagają rozprowadzenie cieczy do odbiorników w instalacji centralnego ogrzewania. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie prawidłowych parametrów pracy całego systemu. W większości przypadków pompa obiegowa to nieodłączna część nowoczesnej instalacji centralnego ogrzewania, dlatego bardzo ważny jest prawidłowy dobór tego urządzenia. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę pomp obiegowych i doradzamy, na co zwrócić uwagę podczas ich doboru. (więcej…)
Oczyszczanie powietrza w domu – sposoby

Oczyszczanie powietrza w domu – sposoby

Trendy
Kiedyś, aby oczyścić powietrze w domu wystarczyło otworzyć okno. Niestety z roku na rok poziom zanieczyszczenia jest coraz większy, dlatego obok domowych sposobów zaleca się skorzystanie z urządzeń, które pomogą nam usunąć z powietrza w domu nie tylko smog, ale także alergeny, grzyby, roztocza oraz opary środków chemicznych. (więcej…)
Największe trendy w ogrzewnictwie

Największe trendy w ogrzewnictwie

Trendy
Planując ogrzewanie nowopowstałego domu, większość inwestorów kieruje się przede wszystkim kwestiami ekonomicznymi. Jest to zrozumiałe, ponieważ koszty ogrzewania stanowią dużą część comiesięcznych opłat. Coraz większa rzesza ludzi odchodzi od konwencjonalnych źródeł energii, decydując się na te odnawialne. Oprócz oszczędności, wspiera się tym również środowisko, co w ostatnich latach stało się wręcz modne oraz jest poparte konkretnymi danymi na temat degradacji środowiska. Reasumując, nowe technologie idą w kierunku energooszczędności i czystości energii. Czytaj dalej i sprawdź jakie są najnowsze trendy w branży grzewczej. (więcej…)